יוהו..מברוק לכחולה!

שילה1

New member
יוהו..מברוק לכחולה!../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

למנהלת שלנו,החדשה-ישנה, בברכת הצלחה!!!

magy

New member
מהיש לכם אתם????../images/Emo3.gif

בן אדם קם בבוקר, רואה ת´שם שלו כחול. ווואלה, לא עשיתי משהו הלילה שהצדיק להיות כחולה בבוקר..... אמנם לא ישנתי, אבל בגלל שכתבתי.....לא בגלל ש...... טוף, נזוב זה עכשף........ ובֶּכלל, איזה יום יפה היום? הא? מישו שם לֶף? רק לח, זה דבר יחיד מה מפריע אותי......לחות..... אבל לח זה טוף.......יבש לא טוף..... והגיעו לידיים שלי כמה אתרים מגנובים....... ואחרי אני שומעת מוסיקה צוענית, אני מרגישה כומו במים שלי..... רוקדת בֶּנשמה שלי.... אז יאלללללה, שיהיה כל הזמן לח....לך....לכם........לנו....... ולא מידואגים.....תוך יום יומיים, שנה, אני חוזרת לקו הבריאות כי הכל הוא הכל הוא זמני...........כן.........(שלמה) ומה הכי קבוע בֶּחיים שלנו? ארעיות . זה דבר הכי קבוע....

פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש שהוא...

מזל טוב לך מנהלת
ובידור ועניין לכולנו- נון סטופ!

שקדי

New member
צהרים טובים לחבירה המנהלת..........

די קשה להוציא את המילים האלה בשעה קשה כזאת אז מה עושים??? שניכנס למרה שחורה??? או שמא משהו כבר כבה בנו?? זה טוב או רע??? בסה´´כ כמה זמן טוב נותר לנו בגילנו??? המון תהיות ואפס תשובות

magy

New member
תודה למברכים.

ושוב יום קשה. שוב לא מתאפשר לנו לנהל חיים רגילים. והחיוך קופא על הפרצוף, ונשארים בלי מילים . פעם ועוד פעם ועוד פעם ועוד פעם..... ושוב חיים צעירים שנקפדו. לא רואים את התחלת הסוף.....או סוף ההתחלה.

zahavashanny

New member
|למברוק מגוש ,../images/Emo140.gifככה בשקט בשקט../images/Emo140.gif

הכנת לנו עוד פורום ואני כל כך שמחה למרות שאתמול רק כתבתי בנוסטלגיה שחייבים לאחד זאת נראה שזה הכי מתאים ביחד. ושוב אני מכל הלב מברכת אותך ועל יוזמתך ומי כמוני יודעת שפה תוכלי לשפוך כאוות נפשך לאו דווקה נוסטלגיה אלה כפי שאת כבר ידועה בסיפוריך המקסימים. דרך צלחה. ממני פה בנירובי מה זה גשם מבול

Sודית

New member
יופי מגי...מזל טוב....

משום מה חשדתי שה "אם" זה "מגי" וצדקתי. אז לאן נעלם ה"א"?? או שזה חלק ממך? איך שלא יהיה שמחה שה"אם" זו את.... תמיד אהבתי לקרוא אותך...שם ושם ועכשיו פה. הבי לנו מסיפורייך. סודית באיחולי הצלחה למגי ולפורום

magy

New member
לא הסתרתי מהרגע הראשון

המייל שלי מופיע גלוי וחשוף ב"מייל למנהל" "א" ישאר חסוי. רצונו כבודו, ולדעתי הוא הכח המניע, היוזם והמבצע. כי אלף זה אלף מה יש לדבר..... כי אלף תמיד זה הטוב ביותר...... לה לה לה לה .....לה לה לה לה אחד גבוה ושניים קטנים........לה לה לה לה .......... בעצם, בכלל לא חשוב מי מנהל, חשוב מה עושים המשתתפים. ואת זה אני יודע כבר שנה בפורום נוסטלגיה!!!!!!!!!!!!!!

Sודית

New member
לא בדקתי ת´מייל, רק קיוויתי שזו את|

ו....את צודקת לא "הכי" חשוב מי מנהל.... חשוב גם מי משתתף, על אף שנתינת כיוון, מידי פעם, מההנהלה, אף פעם לא מזיקה. אז שוב....הרבה הצלחה, לך....לנו... סודית חוזרת לסורה

RoseMarie

New member
מזל טוב וברכות ../images/Emo65.gif

למנהלת
לפתיחת הפורום החדש
וכמובן לכל החברים
אני שמחה להצטרף אליכם רוזמרי

למעלה